59.90 lei
Radko,ind.dekorlamp, LED0,8W, H17cm 76108
-
Cod Produs: 76108
- Disponibil: în stoc
- Livrare: 1-5 zile lucrătoare
- Plăți online securizate prin Netopia Payments
- 14 Zile drept retur
- Garanție inclusă
- Transport gratuit la comenzile de peste 999 lei
- Cost transport: 25 lei
- Costul transportului pentru produsele voluminoase este calculat separat
Descriere
Lampa decorativă cu senzor Rábalux Radko este alegerea ideală pentru cei care caută o lampă versatilă, cu o durată de viață excepțional de lungă. Acest model are o formă cilindrică, este realizat complet din plastic și are culoare albă. Abajurul este poziționat pe partea interioară a carcasei goale a lămpii, de unde aceasta își emite lumina. Modelul inteligent cu senzor de mișcare are o sursă de lumină LED integrată cu temperatură de culoare reglabilă. Este echipat cu o baterie integrată, care se încarcă în 2 ore și oferă o autonomie de 3 ore. Cablu USB necesar pentru încărcare nu este inclus în pachet. Baza lămpii funcționează și ca lanternă. Lampa decorativă este ideală pentru livinguri, dormitoare sau birouri moderne. Datorită tehnologiei LED, are o durată de viață deosebit de mare.
Caracteristici
Caracteristici
| Camera | cameră de zi, dormitor, birou |
|---|---|
| Temperatură de Culoare | variabil |
| Flux Luminos (Lumeni) | 60 |
| Specificații Sursă | 0,8 |
| Tehnologie LED | da |
| Protecție IP | IP20 |
| Specificatiisensorimiscare | 3-5m, 120° |
| Culoare Lampă | alb |
| Culoare Abajur | alb |
| Material Lampă | plastic |
| Durată de Viață (ore) | 60000 |
| Consum Energie (kWh/1000h) | 0.8 |
| Voltaj Aplicat | DC 3.7V |
| Specificații corp iluminat | LED 0,8 |
| Înălțime (mm) | 170 |
| Diametru (mm) | 45 |
| Dimensiune X Cutie (cm) | 5.5 |
| Dimensiune Y Cutie (cm) | 5.5 |
| Dimensiune Z Cutie (cm) | 17.5 |
| Greutate Netă (kg) | 0.109 |
| Greutate Brută (kg) | 0.139 |
| Nomenclatură Tarifară (CTN) | 9405214000 |
| Țară de Origine | CN |
| Temperatură Culoare (K) | 3000/6500-7000 |
| Baterie | 3,7V 500mAh |
| Wi-Fi | nu |
| Tip Senzor | Senzor de mișcare PIR |
| Clasă Protecție | III |
| Material abajur | plastic |
| Tip | Lampi cu senzor de miscare |
| Stil | Modern |
