169.33 lei
ANGERS 77037
- Disponibil: în stoc
- Livrare: 1-5 zile lucrătoare
- Plăți online securizate prin Netopia Payments
- 14 Zile drept retur
- Garanție inclusă
- Transport gratuit la comenzile de peste 999 lei
- Cost transport: 25 lei
- Costul transportului pentru produsele voluminoase este calculat separat
Descriere
Lampa solară de perete de exterior Angers, în stil modern, poate fi instalată pe terasă, în grădină sau pe peretele exterior al casei. Lampa cilindrică, lărgită înspre jos, are senzori de mișcare și de lumină. Senzorul detectează mișcarea de la o distanță de 3-5 metri, într-un unghi de vizualizare de 120°, iar senzorul de lumină ajustează mereu luminozitatea lămpii în funcție de condiții. Fabricat în întregime din plastic, modelul gri este completat de un abajur transparent și de o bază decorativă în formă de L, extinsă în față – la care este conectat capul lămpii orientat în jos. Angers are o sursă de lumină LED încorporată, cu o putere 3 W, o luminozitate de 300 lumeni cu abajur, 450 lumeni fără abajur și o durată de viață de 15 000 ore. Sursa de lumină de 4000 K emite lumină albă naturală. Bateria lămpii are o tensiune de 3,7 V și o capacitate de 2000 mAh. Angers are o lățime de 130 mm, o înălțime de 195 mm, un diametru de 120 mm și o distanță față de perete de 220 mm. Protecția IP54 garantează că aceasta este protejată împotriva prafului, precum și împotriva stropirii cu apă din orice direcție. Intervalul ideal de temperatură de funcționare: -10 °C până la 40 °C.
Caracteristici
Caracteristici
| Camera | terasă, grădină, peretele casei |
|---|---|
| Temperatură de Culoare | albă naturală |
| Flux Luminos (Lumeni) | 300 |
| Specificații Sursă | 3 |
| Tehnologie LED | da |
| Protecție IP | IP54 |
| Specificatiisensorimiscare | 3-5m, 120° |
| Culoare Lampă | gri |
| Culoare Abajur | transparent |
| Material Lampă | plastic |
| Durată de Viață (ore) | 15000 |
| Consum Energie (kWh/1000h) | 3 |
| Voltaj Aplicat | DC 3.7V |
| Specificații corp iluminat | LED 3 |
| Distanță față de perete | 220 |
| Lungime (mm) | 130 |
| Înălțime (mm) | 195 |
| Diametru (mm) | 120 |
| Dimensiune X Cutie (cm) | 19 |
| Dimensiune Y Cutie (cm) | 21 |
| Dimensiune Z Cutie (cm) | 13 |
| Greutate Netă (kg) | 0.316 |
| Greutate Brută (kg) | 0.721 |
| Nomenclatură Tarifară (CTN) | 9405114090 |
| Țară de Origine | CN |
| Temperatură Culoare (K) | 4000 |
| Baterie | 3,7V 2000mAh |
| Wi-Fi | nu |
| Tip Senzor | Senzor de mișcare PIR, senzor de lumină |
| Clasă Protecție | III |
| Material abajur | plastic |
| Tip | Lampi solare |
| Stil | Modern |
