180.97 lei
ALASKA 77018
- Disponibil: în stoc
- Livrare: 1-5 zile lucrătoare
- Plăți online securizate prin Netopia Payments
- 14 Zile drept retur
- Garanție inclusă
- Transport gratuit la comenzile de peste 999 lei
- Cost transport: 25 lei
- Costul transportului pentru produsele voluminoase este calculat separat
Descriere
Lampa solară de podea Alaska, în stil modern, cu senzor de mișcare, este o alegere practică pentru iluminatul grădinii. Vă poate ajuta cu iluminarea potecii care traversează grădina, de-a lungul căreia putem amplasa mai multe din acestea. Acest model, format din forme rotunde, este realizat din oțel inoxidabil de culoare antracit și este completat de un abajur din plastic alb. Alaska are o sursă de lumină LED 10 W încorporată cu o luminozitate de 250 de lumeni cu abajur, 300 de lumeni fără abajur o durată de viață de 10.000 de ore și o temperatură de culoare de 4.000 K, adică emite lumină albă naturală. Senzorul inteligent, care modifică luminozitatea lămpii în funcție de condiții, detectează mișcarea de la o distanță de 5-8 metri într-un unghi de vizualizare de 120°. Bateria are o tensiune de 3,7 V și o capacitate de 2500 mAh. Dimensiunile lămpii de podea sunt următoarele: diametru 210 mm, înălțime 380 mm, diametru de instalare 130 mm. Protecția IP44 a lămpii de exterior garantează că aceasta este protejată împotriva pătrunderii obiectelor cu diametrul de până la 1 mm, precum și împotriva stropirii cu apă din orice direcție.
Caracteristici
Caracteristici
| Camera | grădină |
|---|---|
| Temperatură de Culoare | albă naturală |
| Flux Luminos (Lumeni) | 250 |
| Specificații Sursă | 10 |
| Tehnologie LED | da |
| Protecție IP | IP44 |
| Specificatiisensorimiscare | 5-8m, 120° |
| Culoare Lampă | antracit |
| Culoare Abajur | alb |
| Material Lampă | oţel inoxidabil |
| Durată de Viață (ore) | 10000 |
| Consum Energie (kWh/1000h) | 10 |
| Voltaj Aplicat | DC 3.7V |
| Specificații corp iluminat | LED 10 |
| Înălțime (mm) | 380 |
| Diametru (mm) | 210 |
| Dimensiune X Cutie (cm) | 23.5 |
| Dimensiune Y Cutie (cm) | 22.5 |
| Dimensiune Z Cutie (cm) | 20.8 |
| Greutate Netă (kg) | 0.98 |
| Greutate Brută (kg) | 1.22 |
| Nomenclatură Tarifară (CTN) | 9405219090 |
| Țară de Origine | CN |
| Temperatură Culoare (K) | 4000 |
| Baterie | 3,7V 2500mAh |
| Tip Comutator | cu întrerupător |
| Wi-Fi | nu |
| Dimensiune Instalare (mm) | 130 |
| Tip Senzor | senzor de mişcare, senzor de lumină |
| Clasă Protecție | III |
| Material abajur | plastic |
| Tipul comutatorului | cu întrerupător |
| Tip | Lampi solare |
| Stil | Modern |
