78.04 lei
IVANNA 78035
-
Cod Produs: 78035
- Disponibil: în stoc
- Livrare: 1-5 zile lucrătoare

- Plăți online securizate prin Netopia Payments
- 14 Zile drept retur
- Garanție inclusă
- Transport gratuit la comenzile de peste 999 lei
- Cost transport: 25 lei
- Costul transportului pentru produsele voluminoase este calculat separat
Descriere
Lampa pentru blat Ivanna, în stil modern, oferă o soluție de iluminat practică și cu economie de spațiu pentru bucătărie. Lampa cu senzor de mișcare montată deasupra blatului de lucru îi ajută în mod eficient pe cei care lucrează în bucătărie. Corpul de lampă fabricat din metal și plastic de culoare argintie este completat de un abajur alb din plastic, sub care se află sursa de lumină LED încorporată aparținând clasei energetice G. Aceasta are o putere de 2 W, o luminozitate de 120 lumeni cu abajur, 150 lumeni fără abajur și o durată de viață de 25.000 ore. Sursa de lumină cu temperatura de culoare de 4000 K emite o lumină albă naturală, care asigură un efect modern și curat, fiind astfel ideală pentru efectuarea activităților din bucătărie. Senzorul PIR detectează mișcarea de la o distanță de 2–5 metri, într-un unghi de vizualizare de 100°, iar pe lângă acestea lampa este prevăzută și cu un senzor de lumină. Bateria Ivannei are o tensiune de 3,7 V și o capacitate de 1100 mAh. Dimensiunile lămpii pentru blat sunt următoarele: lățime 300 mm, înălțime 40 mm, distanța față de perete în total 10 mm, lungimea cablului 300 mm.
Caracteristici
Caracteristici
| Camera | bucătărie |
|---|---|
| Temperatură de Culoare | albă naturală |
| Flux Luminos (Lumeni) | 120 |
| Specificații Sursă | 2 |
| Tehnologie LED | da |
| Protecție IP | IP20 |
| Specificatiisensorimiscare | 2-5m, 100° |
| Culoare Lampă | argintiu |
| Culoare Abajur | alb |
| Material Lampă | metal/ plastic |
| Durată de Viață (ore) | 25000 |
| Clasă Energetică | G |
| Garanție (ani) | 5 |
| Consum Energie (kWh/1000h) | 2 |
| Voltaj Aplicat | DC 3.7V |
| Specificații corp iluminat | LED 2 |
| Distanță față de perete | 10 |
| Lungime (mm) | 300 |
| Înălțime (mm) | 40 |
| Dimensiune X Cutie (cm) | 30.5 |
| Dimensiune Y Cutie (cm) | 2.6 |
| Dimensiune Z Cutie (cm) | 4.5 |
| Greutate Netă (kg) | 0.15 |
| Greutate Brută (kg) | 0.2 |
| Nomenclatură Tarifară (CTN) | 9405119090 |
| Țară de Origine | CN |
| Temperatură Culoare (K) | 4000 |
| Baterie | 3,7V 1100mAh |
| Wi-Fi | nu |
| Tip Senzor | Senzor de mișcare PIR, senzor de lumină |
| Clasă Protecție | III |
| Material abajur | plastic |
| Tip | Lampa de dulap/cabinet |
| Stil | Modern |
